یکشنبه / ۲۲ آبان ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۳
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۶۶۳
گزارشگر : ۶۹۱
سرویس مسجد خبر
در مسجد انجمن حیدریه؛

برگزاری نشست بین‌ادیانی در برادفورد

مسجد شیعیان برادفورد میزبان نشست بین‌ادیانی کودکان شد.

(یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱) ۱۱:۱۳

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از ایکنا، این مراسم که در مسجد انجمن حیدریه شهر برادفورد برگزار شد، مسئولان مسجد و معلمان مدارس، آموزه‌‌های شش دین اصلی جهان درباره سلامت روان را با جوانان ۴ تا ۱۹ ساله بررسی کردند.

مسجد برادفورد این فضا را برای کودکان با مذاهب مختلف ایجاد کرد تا در مورد سلامت روانی و اینکه چگونه ادیان به آنها کمک می‌کنند تا در روزهای سخت کنار بیایند، بحث کنند.

سید فیض و امجد کیانی از بیرمنگام به برادفرود سفر کردند و در این مراسم حاضر شدند، تا با کودکان در مورد چگونگی بحث دین اسلام درباره سلامت روان صحبت کنند.

در این نشست کشیش کریس چورلتون از کلیسای سنت پل در مانینگهام نیز جوانان را تشویق کرد تا شجاعت صحبت کردن و یافتن شخصی را داشته باشند که به آنها اعتماد دارند.

به گفته گئورگی مجید، بنیانگذار بنیاد خیریه سفر صلح جهانی (Global Peace Journey) و از شرکت‌کنندگان در این مراسم، این ابتکار به طرز باورنکردنی مورد استقبال قرار گرفت و کودکان و کارکنان منتظر روز بین ادیان در سال آینده هستند.

وی افزود: این رویداد دو جنبه داشت؛ باز کردن فضایی برای کودکان برای تقویت پیوندهای بین ادیان و گفت‌وگو، دوم رسیدگی به همه‌گیری خاموش مسائل بهداشت روان در جوانان.

انتهای پیام/
https://farhang.masjed.ir/u/T09
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید