شنبه / ۵ آذر ۱۴۰۱ / ۱۵:۵۸
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۶۹۳
گزارشگر : ۲۸۰
سرویس مسجد خبر
مدیر پایگاه تخصصی مسجد:

قالب جدیدپایگاه تخصصی مسجدرونمایی می‌شود

آئین رونمایی از قالب و سرویس‌های پایگاه تخصصی مسجد، با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار می‌شود.

(شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱) ۱۵:۵۸

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ آئین رونمایی از قالب و سرویس های تخصصی «پایگاه تخصصی مسجد»، سه‌شنبه، ۸ آذرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین «حسین محمد ابراهیم»، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و معاونان و مدیران مرکز رسیدگی به امور مساجد، برگزار می‌شود.

 

«حمیدرضا حیدری»، مدیر پایگاه تخصصی مسجد، درباره‌ ضرورت تخصصی نمودن قالب این پایگاه، گفت: قالب جدید «پایگاه تخصصی مسجد» و سرویس های تخصصی آن، دسترسی مخاطبان به خصوص ائمه جماعات و کارگزاران مسجدی را به مطالب و محتوای کاربردی تسهیل می کند.

 

وی افزود: با توجه به فعالیت های مساجد در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و همچنین نقش پررنگ مساجد در عرصه‌ «جهاد تبیین»، سرویس‌های تخصصی می تواند علاوه بر ارائه محتوای متناسب و کاربردی، محلی برای انتشار اخبار و گزارش‌های مساجد در این حوزه‌ها باشد. از طرفی به اشتراک گذاشتن ایده‌های مسجدی قابل بهره برداری در مساجد پس از پایش و فرآوری، مد نظر ما بوده است.

 

مدیر پایگاه تخصصی مسجد در ادامه گفت: پس از ماه‌ها تلاشِ تیم فنی و محتوایی، قالب و سرویس های تخصصی جدید این پایگاه، در دهه اول آذرماه رونمایی می شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: گروه هایی همچون مسجدخبر، مسجدفرهنگ، مسجدآموز، مسجدنگار، مسجد نماوا، مسجد ایده، مسجدپژوه که همگی فعالیت های تخصصی مسجدی دارند در این روز رونمایی می شود.

 

  

 

 

پایان پیام/

https://farhang.masjed.ir/u/Tml
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید