دوشنبه / ۱۹ دی ۱۴۰۱ / ۱۰:۵۳
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۸۰۳
گزارشگر : ۶۹۱
سرویس مسجد خبر
به نیت اهدای ثواب به روح مطهر شهید سلیمانی

اجرای پویش بین‌المللی قرائت و حفظ سوره «صف»

پویش سراسری قرائت و حفظ سوره مبارکه «صف» به نیت اهدای ثواب آن به روح مطهر شهید سلیمانی و شهدای مقاومت از سوی کمیته قرآن ستاد مردمی بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا می‌شود.

(دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱) ۱۰:۵۳

به گزارش سرویس مسجدخبر  پایگاه تخصصی مسجد؛ انتخاب سوره صف در قالب این پویش نیز به دلیل اهمیت و جایگاه مجاهدین فی سبیل الله و آیاتی چون «إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِیی سَبِیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُمْ بُنْیَانٌ مَرْصُوصٌ؛ در حقیقت ‏خدا دوست دارد کسانى را که در راه او صف در صف چنانکه گویى بنایى ریخته شده از سرب‏اند جهاد مى‌کنند» و «تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَتُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِکُمْ وَأَنْفُسِکُمْ ذَلِکُمْ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ؛ به خدا و فرستاده او بگروید و در راه خدا با مال و جانتان جهاد کنید این [گذشت و فداکارى] اگر بدانید براى شما بهتر است» در این سوره مبارکه است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند از هشتم تا هجدهم دی‌ماه به پایگاه lms.telavat.ir/addon/sardarsoleimani.aspx برای بخش حفظ این سوره و برای بخش قرائت به پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما به نشانی quran tv.ir/ sardarsoleimani مراجعه کنند.

علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه این پویش می‌توانند یکبار، با کد ملی خود وارد بخش ثبت‌نام شوند و مراحل ورود به پویش را انجام دهند. مفاهیم این سوره هر روز در رادیو قرآن جهت عمق و انس بیشتر ارائه می‌شود.

دریافت تیزر

انتهای پیام/

https://farhang.masjed.ir/u/12hp
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید