یکشنبه / ۲ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۵:۰۵
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۸۴۲
گزارشگر : ۶۹۱
سرویس مسجد خبر
توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران

دعوت از معماران مجرب برای طراحی مساجد در پایتخت

معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، طی فراخوانی از معماران و استادان مجرب در حوزه طراحی مساجد و اماکن مذهبی، دعوت به همکاری کرد.

(یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۵:۰۵

به گزارش سرویس تخصصی مسجد خبر به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، حامد سلیمی، سرپرست اداره کل معماری و ساختمان شهرداری تهران درخصوص این فرخوان گفت: معاونت شهرسازی و معماری با توجه به جایگاه ویژه مساجد در سیما و منظر شهری و همچنین به منظور ارتقاء کیفی طرح مساجد شهر، از معماران و استادان مجرب در حوزه طراحی مساجد و اماکن مذهبی دعوت به همکاری می کند.

 

وی ادامه داد: معمارانی که دارای سابقه مرتبط در حوزه طراحی مساجد هستند، می توانند سوابق حرفه ای خود را جهت بررسی به نشانی پست الکترونیک اداره کل معماری و ساختمان معاونت شهرسازی و معماری به آدرس arch_st.shahrsazi@yahoo.com ارسال کنند.

 

سلیمی افزود: برای شرکت در این فراخوان، ارائه مدارک، شامل تصویر آخرین مدرک تحصیلی و سوابق پژوهشی و حرفه‌ای اعم از نقشه ها و تصاویر منتخب از تجارب حرفه ای در خصوص پروژه های مذهبی، ضروری است.

 

لازم به ذکر است، علاقمندان و داوطلبان محترم جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ثابت ۹۶۰۲۶۱۷۰ تماس بگیرند.

 

پایان پیام/

https://farhang.masjed.ir/u/162b
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید