دوشنبه / ۹ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۴:۵۳
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۸۳۲۰
گزارشگر : ۶۹۱
سرویس مسجد خبر
برای ثبت اطلاعات کانون‌ها در رواق همدلی

فراخوان کانون‌های مساجد برای اربعین اعلام شد

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد دارای موکب در ایام اربعین حسینی، تا دهم مرداد ماه فرصت دارند اطلاعات موکب را در سامانه بچه‌های مسجد، ذیل رواق «همدلی» ثبت کنند.

(دوشنبه ۹ اَمرداد ۱۴۰۲) ۱۴:۵۳
به گزارش مسجدخبر؛ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بنابر وظیفه ذاتی خود، امسال نیز در حوزه‌های فرهنگی و هنری در ایام برگزاری پیاده روی عظیم اربعین حسینی، هم در داخل کشور و هم در کشور عراق، فعالیت‌های گسترده‌ای خواهد داشت.
 
بنا بر این گزارش، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد دارای موکب در ایام اربعین حسینی که دارای مجوز از ستاد بازسازی عتبات عالیات هستند، تا دهم مرداد ماه فرصت دارند اطلاعات موکب را در سامانه بچه‌های مسجد ذیل رواق "همدلی" به نشانی https://b2n.ir/mokeb_kanoon ثبت کنند.
 
محل فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیرهای مختلف پیاده روی اربعین حسینی در کشورهای عراق و ایران است. بر این اساس، در داخل کشور در مرزهای شرقی و غربی و برخی از استان‌هایی که محل تردد زائران هستند؛ و در کشور عراق، در شهرهای مذهبی نجف، کربلا، سامرا و کاظمین، و سایر مسیرهای پیاده روی اربعین حسینی، است.
 
یادآور می‌شود، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به اعتبار جایگاه مردمی که دارند در ایام اربعین حسینی در کشورهای عراق و ایران، در خدمت زائران حضرت سیدالشهدا (ع) بوده و در کنار سایر جریانات خودجوش مردمی، در تلاش هستند خدمتگزاری شایسته ای را به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام داشته باشند.

 

پایان پیام/

https://farhang.masjed.ir/u/1bev
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید